Comet Tüfek Dürbünü 3-12X50AOEG( TD008 )
%46
5.903,60 TL
3.187,94 TL
*3.187,94 TL den başlayan taksitlerle!
Stok Kodu
C3CQ8CFR4J
Fiyat
Havale
3.028,55 TL (%5,00 havale indirimi)
Comet
tüm hava koşullarında kullanmaya uygundur
comet havalı tüfek uyumlu waterproof su geçirmez
Mercek kalitesi oldukça yüksek uzun menzil atış
Sonsuzluk ayarı kolay kurulum 11 milim 22 milim
Ayak seçenekleri 3-16 zoomtüm havalı tüfeklerde uyumlu comet
Sipariş verirken
Ayak ölçülerini mutlaka belirtin
11 milim ya da 22 milim
TEKNİK ÖZELLİKLER
 Yakınlaştırma   3 - 12 x
 Objektif Lens Çapı   50 mm
 Optik Kaplama   Full Multi ( Çoklu Kaplama )
 Göz Mesafesi
  90 - 100 mm ( 9 - 10 cm )
 Uzunluk
  370 mm
 Ağırlık (net)
  645 gr
 Kasa Çapı
  50 mm
 Aydınlatma
  5 Seviye ( Kırmızı - Yeşil )
 Yüzey
  Mat Siyah
 Artıkıl
  Kırmızı / Yeşil Işıklı Artı Kıl
 Malzeme   Yüksek Kalitede Alüminyum Gövde
 Tüp Çapı   25.4 mm