Comet Tüfek Dürbünü 4-16X50AOEG( TD009 )
6.130,66 TL
*6.130,66 TL den başlayan taksitlerle!
Stok Kodu
3C2UG33ALW
Fiyat
Havale
5.824,13 TL (%5,00 havale indirimi)
Comet 4-16x50AOEG Tüfek Dürbünü
  • comet tüfek dürbünü Buğu Yapmayan Nitrojen Basılı Kasa
  • Hızlı Odaklanabilen Göz Merceği
  • Darbeye Dayanaklı
  • 2 Yıl Garantilidir
  • Montaj Ekipmanı Dahildir
  • 11 mm ve 22 mm Dürbün Ayaklarından Hangisi Tüfeğinize Uygunsa Sipariş Aşamasında Mail veya Mesaj Olarak Mutlaka Bilgi Verilmesi Önemle Rica Olunur
  • Gece Görüş Özelliği Yoktur comet tüfek dürbünü
TEKNİK ÖZELLİKLER
 Yakınlaştırma   4 - 16 x
 Objektif Lens Çapı   50 mm
 Optik Kaplama   Full Multi ( Çoklu Kaplama )
 Göz Mesafesi
  90 - 100 mm ( 9 - 10 cm )
 Uzunluk
  410 mm
 Ağırlık (net)
  690 gr
 Kasa Çapı
  65 mm
 Aydınlatma
  5 Seviye ( Kırmızı - Yeşil )
 Yüzey
  Mat Siyah
 Artıkıl
  Kırmızı / Yeşil Işıklı Artı Kıl
 Malzeme   Yüksek Kalitede Alüminyum Gövde
 Tüp Çapı   25.4 mm