Comet Tüfek Dürbünü 6-24X50AOEG( TD005 )
%44
5.449,48 TL
3.078,95 TL
*3.078,95 TL den başlayan taksitlerle!
Stok Kodu
8C3DXUSYYW
Fiyat
Havale
2.925,01 TL (%5,00 havale indirimi)
Comet 6-24X50AOEG Tüfek Dürbünü
  • Buğu Yapmayan Nitrojen Basılı Kasa
  • Hızlı Odaklanabilen Göz Merceği
  • Darbeye Dayanaklı
  • 2 Yıl Garantilidir
  • Montaj Ekipmanı Dahildir
  • 11 mm ve 22 mm Dürbün Ayaklarından Hangisi Tüfeğinize Uygunsa Sipariş Aşamasında Mail veya Mesaj Olarak Mutlaka Bilgi Verilmesi Önemle Rica Olunur
  • Gece Görüş Özelliği Yoktur
TEKNİK ÖZELLİKLER
 Yakınlaştırma   6 - 24 x
 Objektif Lens Çapı   50 mm
 Optik Kaplama   Full Multi ( Çoklu Kaplama )
 Göz Mesafesi
  90 - 100 mm ( 9 - 10 cm )
 Uzunluk
  370 mm
 Ağırlık (net)
  645 gr
 Kasa Çapı
  50 mm
 Aydınlatma
  5 Seviye ( Kırmızı - Yeşil )
 Yüzey
  Mat Siyah
 Artıkıl
  Kırmızı / Yeşil Işıklı Artı Kıl
 Malzeme   Yüksek Kalitede Alüminyum Gövde
 Tüp Çapı   25.4 mm